Повернення товару

Ласкаво просимо в ChoHall, інтернет-магазин, який спеціалізується на продажу чохлів для смартфонів та інших переносних електронних пристроїв. Ми хочемо бути впевненими, що ви залишитеся задоволені своєю покупкою та зможете легко здійснювати покупки з нами. Однак, якщо з будь-якої причини вам знадобиться повернути ваш продукт, ми маємо чітку політику повернення.

Повернення товару

У ChoHall ми хочемо зробити процес повернення максимально простим і безпроблемним. Ось відповіді на деякі з найпоширеніших запитань щодо повернення товарів:

Яка ваша політика повернення?

Ми пропонуємо 14-денну політику повернення. Якщо ви не задоволені своєю покупкою, ви можете повернути товар протягом 14 днів з дати покупки. Будь ласка, переконайтеся, що товар знаходиться в оригінальному стані, а упаковка не пошкоджена.

Хто оплачує зворотну доставку?

Клієнт несе відповідальність за оплату зворотної доставки. Однак, якщо ви отримали дефектний товар або неправильний продукт, ми покриємо витрати на повернення.

Скільки часу потрібно, щоб отримати відшкодування?

Отримавши повернений товар, ми перевіримо його, щоб переконатися, що він у вихідному стані. Після цього ми розпочнемо процес повернення коштів, який може тривати до 5-7 робочих днів. Відшкодування буде здійснено на початковий спосіб оплати, який використовувався під час покупки.

Ми сподіваємося, що наведена вище інформація дала вам чітке розуміння нашої політики повернення. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою support@chohall.com, і ми з радістю вам допоможемо.

Дякуємо, що вибрали ChoHall для своїх потреб у захисному футлярі!