Оплата

Ласкаво просимо на платіжну сторінку інтернет-магазину ChoHall! Ми раді запропонувати вам безпечний і простий процес оплати ваших покупок. Нижче ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо оплати на нашому сайті.

Які способи оплати ви приймаєте?

Ми приймаємо всі основні платіжні картки, включаючи Visa, MasterCard. Ви також можете використовувати PayPal для завершення покупки.

Чи безпечно вводити дані моєї кредитної картки на вашому веб-сайті?

Так, вводити дані вашої кредитної картки на нашому веб-сайті безпечно. Ми використовуємо галузевий стандарт шифрування для захисту вашої особистої та платіжної інформації.

Коли з моєї кредитної картки буде стягнуто кошти?

Плата буде стягнута з вашої кредитної картки, щойно ви розмістите замовлення на нашому веб-сайті.

Чи пропонуєте ви якісь знижки чи промокоди?

Час від часу ми пропонуємо нашим клієнтам знижки та промокоди. Щоб отримати ці знижки, будь ласка, підпишіться на нашу розсилку або слідкуйте за нами в соціальних мережах.

Чи можу я змінити спосіб оплати після розміщення замовлення?

На жаль, ми не можемо змінити спосіб оплати після розміщення замовлення. Якщо у вас виникли проблеми або проблеми з оплатою, зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Дякуємо за покупки в інтернет-магазині ChoHall. Якщо у вас виникли додаткові запитання чи сумніви, зв’яжіться з нашою командою обслуговування клієнтів.