iPhone XR

Чохол на iPhone XR

Чохол на iPhone XR

Шукаєте найкращий чохол для iPhone XR? Ознайомтеся з нашою добіркою найкращих варіантів, доступних сьогодні на ринку! Від міцних і міцних футлярів до витончених і стильних дизайнів — ми підготуємо вас! 


Якщо ви шукаєте захист від падінь і подряпин, чи хочете щось, що додасть вашому пристрою нотку індивідуальності, у нас є чохол, який ідеально підійде для вас! Отже, чого ти чекаєш? Купуйте сьогодні та захистіть свій iPhone XR!

Оригінальний чохол для iPhone XR

Коли вийшов новий iPhone XR, багато людей були раді отримати його в свої руки. Але деякі люди не хотіли викладати гроші на новий iphone, тому шукали оригінальні чохли для нього.


Є кілька різних місць, де можна знайти оригінальні чохли для iPhone XR, Одне місце на Gestalt. У нас є багато різних футлярів на вибір, і зазвичай ви можете знайти на них хорошу пропозицію.  У нас широкий вибір футлярів, і вони постійно поповнюють свій інвентар новими справами.


Незалежно від того, де ви вирішите придбати оригінальний чохол для iPhone XR, спершу переконайтеся, що ви дослідили це. Існує багато випадків, і не всі вони створені рівними. Переконайтеся, що ви знайшли чохол, створений для iPhone XR  який захистить ваш телефон.

Чохол iPhone XR протиударний

Існує ряд виробників футлярів, які виготовляють ударостійкі футляри. Це означає, що чохол захистить iPhone XR від пошкодження в разі його падіння. Якщо ви шукаєте чохол, який захистить ваш телефон від падінь, то вам варто подумати про придбання ударостійкого чохла.


Відмінним варіантом ударостійкого футляра є футляр OtterBox Defender. Цей чохол призначений для захисту вашого телефону від падінь, подряпин та інших пошкоджень. Він виготовлений з міцного гумового матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він має вбудований захисний екран, який допоможе захистити екран від подряпин.


Ще одним чудовим варіантом ударостійкого футляра є чохол Spigen Tough Armor. Цей чохол також призначений для захисту вашого телефону від падінь і подряпин. Він виготовлений з міцного полікарбонатного матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він має вбудований захисний екран, який допоможе захистити екран від подряпин.


Якщо ви шукаєте чохол, ударостійкий і водостійкий, то вам варто розглянути чохол Trident Kraken. Цей чохол виготовлений з міцного силіконового матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він водонепроникний, що допоможе захистити ваш телефон від пошкоджень, якщо він випадково потрапить у воду.


Якщо ви шукаєте ударостійкий, водонепроникний і пилонепроникний корпус, то вам варто розглянути кейс Catalyst. Цей чохол виготовлений з міцного полікарбонатного матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він водонепроникний, що допоможе захистити ваш телефон від пошкоджень, якщо він випадково потрапить у воду. Він також захищений від пилу, що допоможе захистити ваш телефон від пошкодження, якщо він забрудниться.


Якщо ви шукаєте чохол, стійкий до ударів і бруду, то вам варто розглянути корпус i-Blason. Цей чохол виготовлений з міцного полікарбонатного матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він захищений від бруду, що допоможе захистити ваш телефон від пошкодження, якщо він забрудниться.


Якщо ви шукаєте чохол, стійкий до ударів і подряпин, тоді вам варто розглянути чохол Urban Armor Gear. Цей чохол виготовлений з міцного гумового матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він стійкий до подряпин, що допоможе захистити ваш телефон від подряпин.


Якщо ви шукаєте чохол, ударостійкий і стійкий до падінь, то вам варто розглянути чохол Ringke. Цей чохол виготовлений з міцного гумового матеріалу, який допоможе поглинути удар при падінні телефону. Крім того, він стійкий до падінь, що допоможе захистити ваш телефон від пошкоджень у разі його падіння.

У даній категорії немає товарів.