iPhone 6, 6s

Чохол для iPhone 6

Чохол на iPhone 6, 6s

Якщо ви шукаєте чохол для свого iPhone 6, ви можете вибрати з багатьох варіантів. Незалежно від того, чи хочете ви чогось тонкого та витонченого, чи чогось більш міцного та міцного, є чохол, який ідеально підійде для вас.


Ось лише деякі з багатьох чудових варіантів чохлів для iPhone 6:


1. Жорсткий футляр Case-Mate


Case-Mate Tough Case ідеально підходить для тих, хто хоче трохи додаткового захисту для свого iPhone 6. Цей чохол має тверду зовнішню оболонку та м’яку внутрішню підкладку, що забезпечує захист від падінь та подряпин. Крім того, чохол Case-Mate Tough представлений у різних кольорах, тож ви можете знайти той, який відповідає вашому стилю.


2. Футляр Otterbox Defender Series


Чохол Otterbox Defender Series ідеально підходить для тих, хто потребує максимального захисту для свого iPhone 6. Цей чохол має багатошарову конструкцію, яка включає тверду зовнішню оболонку, м’яку внутрішню підкладку та вбудований захисний екран. Крім того, футляр Otterbox Defender Series представлений у різноманітних кольорах, тож ви можете знайти той, який відповідає вашому стилю.


3. Чохол Speck Candyshell


Чохол Speck Candyshell ідеально підходить для тих, хто хоче мати тонкий і витончений чохол для свого iPhone 6. Цей чохол має тверду зовнішню оболонку та м’яку внутрішню підкладку, яка забезпечує захист від падінь і подряпин. Крім того, чохол Speck Candyshell представлений у різноманітних кольорах, тож ви можете знайти той, який відповідає вашому стилю.


4. Захисний футляр


Захисний чохол Incase ідеально підходить для тих, кому потрібен максимальний захист для свого iPhone 6. Цей чохол має тверду зовнішню оболонку та м’яку внутрішню підкладку, що забезпечує захист від падінь та подряпин. Крім того, захисний чохол Incase представлений у різних кольорах, тож ви можете знайти той, який підходить до вашого стилю.


5. Футляр Mophie Juice PackЧохол Mophie Juice Pack ідеально підходить для тих, хто хоче трохи збільшити час автономної роботи свого iPhone 6. Цей чохол має вбудований акумулятор, який може продовжити термін служби вашого iPhone до 12 годин. Крім того, чохол Mophie Juice Pack представлений у різних кольорах, тож ви можете знайти той, який відповідає вашому стилю.


Незалежно від ваших потреб, є чохол для iPhone 6, який ідеально підійде саме вам. Тож не чекайте більше, знайдіть футляр, який відповідає вашому стилю та потребам вже сьогодні!

У даній категорії немає товарів.