iPhone 12

Чохли для iPhone 12

Чохли для iPhone 12

Чохли для iPhone 12 - це той продукт, який Ви зможете купити в онлайн-магазині ChoHall, який реалізує товари не тільки в Києві, але й на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій) за доступними цінами!

Магазин ЧоХолл є вузькоспеціалізованим майданчиком електронної комерції. Ми фокусуємось на продажі чохлів практично для всього! Захисні чохли для смартфонів Apple не є винятком і займають гідне місце в каталозі інтернет-магазину ChoHall, тут же знайдете добірку футлярів в асортименті для iPhone 12.

Особливості чохлів на iPhone 12

На ринку є багато чохлів, розроблених спеціально для iPhone 12. У той час як багато чохлів підходять до інших моделей iPhone, чохли, спеціально розроблені для iPhone 12, часто мають функції, які роблять їх кращими для цього телефону. Розглянемо найпопулярніші типи чохлів для iPhone 12.

Чохол-фоліо

Одним із популярних типів футлярів є футляр для фоліантів. Чохол-фоліо зазвичай має кришку, щоб захистити екран телефону, а потім закривається, щоб захистити задню частину. Фоліо також часто може містити кредитні картки або готівку.

Чохол-бампер

Ще один популярний тип чохла – чохол на бампер. Чохол-бампер зазвичай має силіконову або пластикову рамку, що обертається навколо країв телефону. Цей тип чохла добре захищає телефон при падінні, оскільки він поглинає частину удару.

Преміальні чохли

Є також багато захисних чохлів, які виготовляються з різних матеріалів, наприклад шкіри або дерева. Ці футляри часто можуть бути дорожчими, але вони також можуть виглядати більш стильно.

Доставка товарів придбаних в інтернет-магазині ChoHall

Доставка придбаних товарів, які були здійснені до 12-ї години поточного дня, будуть відправлені покупцю негайно того ж дня. При оформленні замовлення на суму 1500 гривень та більше - доставка здійснюватиметься за рахунок магазину ЧоХолл!

Надійну, швидку та безпечну доставку товарів до регіонів забезпечує транспортна компанія “Нова Пошта”. Цей підрядник має статус лідера поштових відправлень в Україні.

Щоб уникнути непорозумінь та дотримання оперативності доставки, просимо Вас заповнювати уважно та вказувати правильно Ваші дані: ПІБ, контактний номер телефону, населений пункт та номер відділення “Нова Пошта”. У разі виникнення запитань – сміливо звертайтесь до служби підтримки магазину ChoHall!

Які б Ви не ставили завдання у процесі підбору захисного чохла для Вашого iPhone 12, разом із магазином ЧоХол все буде дозволено на відмінно!

Бажаємо виключно приємних та вдалих покупок!

Чохол iPhone 12 Ares

Чохол iPhone 12 Ares

Купити модель чохлаiPhone 12 Ares для iPhone в місті Києві або будь-якому місті України дуже просто ..

грн.1200.00

Чохол iPhone 12 Cosmo Classic

Чохол iPhone 12 Cosmo Classic

Купити модель чохла iPhone 12 Cosmo Classic для iPhone в місті Києві або будь-якому місті України ду..

грн.1200.00

Чохол iPhone 12 Cosmo Snap

Чохол iPhone 12 Cosmo Snap

Купити модель чохла iPhone 12 Cosmo Snap для iPhone в місті Києві або будь-якому місті України дуже ..

грн.1200.00

Чохол iPhone 12 Cosmo Wallet

Чохол iPhone 12 Cosmo Wallet

Купити модель чохла  iPhone 12 Cosmo Wallet для iPhone в місті Києві або будь-якому місті Украї..

грн.1200.00

Чохол iPhone 12 mini Ares

Чохол iPhone 12 mini Ares

Купити модель чохла для iPhone 12 mini Ares в місті Києві або будь-якому місті України дуже просто в..

грн.1200.00

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)